Mu mehel on kroniline prostatit 23.02.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Lugupeetut Ülo Zirel,
Mu normehel on juba 3 aastat kroniline tsistiit,prostatit ja kusejuhendi põletik,ta käib uroloogi juures,koguaeg valus ja raske urineerima,kui ta võtab tabletid(antibiotikud,prostamol uno ja teised),siis mitte nii valus 1nädal,aga pärast jalle valus.Tema kaalutest näitab indeks18.
Mind väga muretseb seda,kas kunagi ta saab terveks ja kas sellisega haigusega võetakse sõjaväkesse(sõduriks)?
Vastage palun nii kiiresti kui saate!!!See on väga tähtis,sest väga muretsen et sõjavägi teeb tema tervis veel halvem.
Ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
sõjaväkke ta ilmselt võetakse, kuid kuidas see eesnäärmepõletikule mõjub ei oska ette prognoosida.
Ülo Zirel