kida rebenemine... 22.02.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Selline küsimus: Et mul rebenes kuskil 8 aastat tagasi(hetkel 20 aastane) see peenise kida(või freenulum vms) ja nüüd aeg ajalt teeb ta valu ja viimane seksuaalvahekord ta lausa uuesti rebenes ja tuli verdki. Kas peaks operatsioonile minema?
Ja kas saaks täpsed andmed, et kuhu pean siis helistama, kas on tasuline ja kuidas operatsioon toimib(kas peab korra kohale ilmuma ja tehakse asi valutult ära, või on pikem ja hullem protsess?)

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ilma operatsioonita see viga ei parane. Operatsioon ise on lihtne. Meie haigla polikliiniku registratuuri telefon on 697 1049. Kui tulete vastuvõtule, vastab arst kõigile asjasse puutuvatesse küsimustele.
Ülo Zirel