ureaplasma 25.01.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Korduvate põiepõletikega sattusin uroloogi juurde.Seal ei leitud muud kui ureaplasma.Nüüd olen läbi teimud kaks selle vastast ravikuuri kuid ei midagi.Mul on aga küsimus selline, et kas ma peaksin uroloogi juures edasi käima või kuulub see rohkem günekoloogide valdkonda.Ette tanades! Olen 38a. naine.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil ei ole põiepõletikku vaid suguhaigus, mis on tekkinud ureaplasma ülekande teel ja annab tunda põiehäiretena. Ravima peab nii teid kui partnerit. Teie ravi saab korraldada perearst või günekoloog, mehel meestearst.
Ülo Zirel