kripeldus alakõhus-kuseteedes 20.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen endine krooniline põiepõletikutaja. nüüd pole ligi poolaastat põletikku olnud,aga on tekkinud kummaline tulev ja minev kripeldus/ebamugavustunne kuskil alakõhus kubemepiirkonnas. günekoloog arvas,et seen,sain seene ravi,aga pole miskit muutunud.
tunne nagu tahaks tihedalt pissida,aga samas ei tule palju. urineerides valu pole ja see kripeldus käib ka hooti -rohkem õhtuti ja hommikuti. joon ka erinevaid põieteesid, jõhvikamahla ja söön urosepte, aga kripeldus ikka püsib.
kas on võimalik,et põiepõletik ainult ,et nõrgem,kui tavaliselt?kas peaksin igaksjuhuks uriinikülvi viima?

Kati

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Kati,
et teada saada, kas on põiepõletik või mitte, peaks tõesti uriinikülvi tegema.
P.s. külvi ei saa viia, seda peab arsti juures kohapeal andma.
Ülo Zirel