valus pissimine 24.09.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere!olen 21.a.noor naisterahvas.elan saksamaal viiendat kuud käisin siin uroloogi juures.nimelt aegajalt on mul väga-väga valus pissida ja kipitus tunne.see on mul olnud juba 2.a.mulle on kirjutatud igasugu ravimeid kui aidanud need mind pole isegi mu arst ei tea miks mul see tagasi peale ravi tuleb.viimast korda kui ta mulle ravi määras ütles,et kui ka see kord ei aita tehakse mulle mingi süst,et see enam ei korduks.mida see süst endast kujutab.peale viimast ravimit tuli mul tagasi kipitus tunne aga tugevaid valusid tunda polnud.kardan nii väga,et see kordub kuna valu on talumatu.tehti mulle veel rönken ja öeldi,et mölemad neerud töötavad hästi ja pöletikku pole.äkki oskate teie mind aidata millest see vöib tingitud olla.ja kas oleks parem lasta süst teha. ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei oska öelda, mis süsti teile teha tahetakse. Naistel esineb põiepõletikku sageli ning lisaks põhjustavad põiehäireid ka sugulisel teel levivad nakkused ja günekoloogilised põletikud. Kirjast ei selgu, mis haigus teil on diagnoositud ja mida ravitakse.
Ülo Zirel