Valu pimesoole/kuseteede piirkonnas 09.08.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Lp Ülo Zirel,

Pimesoolelõikus on olnud 15.a. tagasi. Paar aastat tagasi tekkis väike valu pimesoole armi piirkonnas mis samuti on tunda põie piirkonnas ja tekitab pissihäda. Ja kui on pissihäda, siis on valu rohkem tunda. Kas võib olla tegemist väikese põiekiviga? Ja kuidas sellest lahti saada?

Tänades,
Marek

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Marek,
vaevalt, et teil põiekivi on. Pigem võiks kahtlustada operatsiooniarmi songa. Peaksite pöörduma üldkirurgi vastuvõtule.
edu,
Ülo Zirel