Jalgratta teemal... 08.07.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kas või kuidas saab suurendada suguti verevarustust.Jalgrattaga sõites on alakõhule pidevalt valulik surve.Kodus olles on parem olla küljeli sest nagu surub istudes peale.Ja veidi punetab ka, klamüüdia suhtes võeti proov, mis oli negatiivne.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
suguti verevarustsust saab parandada vastavate ravimitega, vaakumpumpade jm abinõudega, k.a. masturbatsioon. Probleemiga tegelevad meestearstid.
edu,
Ülo Zirel