palun abi!! 20.05.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

selline probleem et peenisele on tekkinud mingid punased laigud ja ka kehal on neid leida. arsti juurde ei tehaks minna selle probleemiga äkki see on mingi tavaline alergia? kas peaks arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui teil on üle keha laigud, võivad nad muidugi olla ka peenise nahal. Peate nahaarstiga nõu pidama.
edu,
Ülo Zirel