testiste laskumine munandikotti 15.05.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mul on 1,9 aastane poeg ning põhiliselt asuvad tema testised üleval, kui nad alla tõmmata tulevad munandid alla, kuid lähevad tahasi ülesse, mõlemad munandid on olemas. Kas see on normaalne, või peaks pöörduma eriala arsti poole. Ette tänades Merilin Haapsalust

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Merilin,
ei pea end lasteuroloogia alal asjatundjaks. Soovitan siiski last näidata Tallinna Lastehaigla lastekirurgile. Kontaktandmed vastuvõtu kohta saate Lastehaigla kodulehelt.
Parimat,
Ülo Zirel