Mis see on? 26.04.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

eelmine kuu lõpupoole hakkasin käima tihti pissil,enamus aja käin lihtsalt pissil,miskeid vaevusi ei ole aga mõnel korral olen tähele pannud et ei suudagi wc-st välja tulla,.tuleb ainult väike sorts,nagu püsti tõusen - nii jälle pissihäda.. Käisin arsti juures tegin vere ja uriini analüüsi- proovid olid korras,põletikku ei ole- aga mis see on? uuriti ka vere suhkrut ja uriini suhkrut-samuti kõik korras..
8-10 aprill oli süda paha,iiveldas..samuti on viimasel ajal jube väsimus tekkinud.. arvasin et rase aga vara veel testi teha,päevad peaksid hakkama 28 aprill.. aga kui see tihedalt pissilkäimine on seotud tõesti rasedusega- siis miks korra kuus või paar korda kuus on selline tunne et ei suuda potilt tõustagi.. ja kõige huvitavam on asja juures see et joon midagi ntx mahla umbes 0,5 liitrit ,siis käin pissil ja tuleb rohkem uriini ja pärast seda mingeid vaevusi ei ole,peale selle et käin tihti pissil..
Ei oska enam arvata mis see olla võib?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
saan aru, et te peaks olema nooremapoolne naisterahva, kui rasedusest räägite. Soovitan kõigepealt siiski naistearsti külastada.
edu,
Ülo Zirel