valulik urineerimine 22.04.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen noor tüdruk..Täna hommikul oli urineerimine valulik ja seda täiesti üle öö..enne taolist probleemi pole olnud . Oli ka väike kusepidamatus käisin kõigest hommikul 2x tualettis. Terve päev on pärast kasvõi väikese koguse vedeliku tarbimist vaja jälle wc-sse minna,aga uriini kogus on iseenesest väike. Päeva keskel oli kergem arvasin,et läheb ehk õhtuks üle, kuid valulikus jälle tugevam. Kas võib olla, et tegu lihtsalt välise infektsiooniga või on asi tõsisem? Äkki on see mööduv ja saan ise midagi teha!?!?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere
jooge leesikateed ja tehke sooja istevanni. Kui 6 päevaga üle ei lähe, peate pöörduma perearsti poole.
edu,
Ülo zirel