uriinil imelik lõhn 04.03.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 21 aastane mees.Probleem selles, et uriin on pidevalt tumekollane ja on vänge ning imeliku lõhnaga. Milles võib olla probleem? Vahepeal öösel esinevad ka kõhuvalud ja saan uinuda ainult S - asendis. Ei tea kas see on asjaga seotud, kuid hommikuti on täielik söögiisu puudus samuti (st. tekib iiveldus kui midagi sööd)

ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peaksite laskma end uurida kõhunäärme-, mao- ja maksahaiguste suhtes.
edu,
Ülo Zirel