peenise väät 24.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle tehakse lähimal ajal peenisele väike lõikus. Lõigatakse lahti peenise all olev väät ja õmmeldakse kaugemale taha. Tunnen huvi, kaua võtab kosumine aega peale sellist lõikust? Kuigi minu partner ja mina oleme üsna kannatliku loomuga, tahaksime võimalikult kiiresti taas normaalset suguelu alustada. Oleme niigi siiani väädi rebenemiste tõttu kannatanud.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
mina soovitan taoliste operatsioonide järgselt hoiduda suguelust 6 nädalat.
edu,
Ülo Zirel