Torked 21.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem,et vahel,eriti sisse hingates tunnen teravaid torkeid parempoolse neeru piirkonnas. Kas tegu võib olla neeru haigusega,või on tegemist mingi närvi või hingamisteede vaevusega? Olen 35a. mees.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ükski neeruhaigus küll sellist vaevust ei põhjusta. Kui probleem on häiriv, peaksite arsti poole pöörduma.
edu,
Ülo Zirel