Väike mure 07.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Olen 34 aastane mees. Aastaid tagasi avastasin oma päraku äärelt mingi tüki, nagu mingi liigliha või miskit taolist. Kuna ta mind ei seganud ning suuremaks ei läinud, harjusin temaga ära. Kuid paar kuud tagasi hakkas ta suurenema. Praeguseks hetkeks on ta pöidla otsa suurune kõva tükk ja aegajalt väga valus nii et segab isegi istumist. Elan Tartus, mida ette võtta ja kuhu poole pöörduda?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige lihtsam oleks teil pöörduda Tartu Ülikooli Kliinikumi polikliinikusse Puusepa 1a üldkirurgi vastuvõtule. Registratuuri telefoni leiab ka internetist.
edu,
Ülo Zirel