Kuidas ravida? 17.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
On kaebused kusemisel ja munandid on valusad.praegusel ajal eriti.Eesnäärmepõletikku ei tuvastatud.Arst kirjutas ikkagi antibiootikumi kuuri+Zoxoni.Kas see Z võib ka südamele hakata?Kui peenises on halb verevarustus, kuidas tõsta?Enda arvates Z aitas veidi.Nüüd arvas et enam ei tohi, et ehk külmetus.Aga kuidas ma siis seda ravin?Kui kuu olen Ibuprofeeni söönud, mis edasi?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
arvan, et tegu ikkagi kuse-suguteede põletikuga. Peaksite pöörduma meestearsti või uroloogi vastuvõtule.
Edu,
Ülo Zirel