Zoxon 4 04.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
arst kirjutas doksasiini.Mõju tundsin 4 päeva.Praeguseks olen võtnud 14 päeva ja seisund on nagu enne selle rohu võtmist.Ainult et käin veel sagedamini vetsus ja survet peenises ei ole, väga nõrk.Kas pean edasi veel võtma või ei aita mind see.Karbilt lugesin et on ka Zoxon 1,2...Et on liiga kange hoopis (4)

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
doksasosiin aitab kohe kui tarvitama hakata. Paraku kõigile see rohi ei mõju. Eriti kui on tegemist väga suure eesnäärmevohandi või suure keskmise sagaraga. Peaksite oma arstiga uuesti nõu pidama.
Parimat,
Ülo Zirel