tsüstid neerudes 02.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

kuidas reageerida ultraheliuuringus kirjeldatud vastusele: tsüstid mõlemas neerus?patsient on 74 aastane meesterahvas

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tsüste neerudes ja ka teistes organites leitakse tänu ultraheli-uuringule väga sageli. Enamikus nad mingit kliinilist tähendust ei oma ja midagi ettevõtma ei pea. Suuremad tsüstid punkteeritakse tühjaks.
Parimat,
Ülo Zirel