Öine wc käimine 15.11.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Nimelt hakkasin pool aastat tagasi dieeti pidama ja söön õhtuti väga palju õunu ja muid puuvilju.Päeval ei käi wc-s väga palju, aga öösiti umbes 3-4 korda.
Kas see on normaalne või võib olla tegemist millegi haigusega, muid vaevusi ei ole.

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ärge sööge ega jooge õhtuti peale seitset, siis ei pea öösel ka väljas käima.
Edu,
Ülo Zirel