nõrgad põielihased ja emaka väljalangemine 01.11.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Soovitasite pöörduda teie haiga uroloogi vastuvõtule. Selleks pean kindlasti küsima saatekirja oma perearstilt, aga kas emaka väljalangemise väljaselgitamiseks pean minema eelnevalt günekoloog vastuvõtule või tehakse see selgeks teie haiglas.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei pea eelnevalt günekoloogile minema, saab meil uurida.
Ülo Zirel