Üks häda 21.10.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Tihtipeale noorel mehel kui ei saa just kohe peldikusse kusele siis nagu enam ei tulegi korralikult piss välja nagu kinni jääks sisse.Ja juga või survet ei ole samuti, mis on probleem.Selline lõtv tunne on kogu aeg.Doksükliine kasutades läks kusemine pehmemaks.No-Spa tabletid lõõgastavad.Külastasin uroloogi, targemaks ei saanudki.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
noortel meestel on urineerimishäirete kõige sagedasemaks põhjuseks eesnäärmepõletik. Soovitan lasta end selles suhtes kontrollida kas meestearstil või uroloogil.
Edu,
Ülo Zirel