valu alakõhus, põies? 26.09.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
olen 20 aastane ja umbes poolteist kuud tagasi tundsin alakõhus valu, mis polnud pidev ega väga valulik, aga siiski. käisin günekoloogi juures, võeti proovid ja tehti ultraheliuuring. ultrahelis öeldi, et kõik korras, proovid kah kõik korras, aga mingil määral oli seenbakterit, mida ei pidavat eriti tõsiselt võtma ning ravi ei määratud. valud olid kah selleks korraks läind. nüüd on aga uuesti. valu tundub olevat alakõhu väga alumises osas, kui sinna vajutada tundub, et seal on põis, vajutamisel valus ei ole, urineerimisel kah mitte, urineerimine sagenenud ei ole. mõnikord on alaseljas nagu väsimuse tunne. milles võiks asi olla?
ette tänades, sandra

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Sandra,
kui teil on leitud tupeseen, peaksite ikkagi naistearsti poole pöörduma.
Parimat,
Ülo Zirel