Pidev "püksipissimine" 04.09.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen mures oma naise ema pärast (67.a.). Kogu aeg pissib ja kakab püksi. Vetsu jõudmisega on seega suured probleemid. Kas oleks võimalik ehk talle mingeid tablette anda. Ta ise väidab, et kõik on korras, kuid nii see ei ole.
Ehk oskate aidata

Ette tänades,
Eeva

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui teie, Eeva, väidate, et teie n a i s e emal on miski terviseprobleem ja vanainimene ise tunneb, et tal on kõik korras, siis ma pigem usuksin tema juttu ja ta ei vaja abi.
edu,
Ülo Zirel