Suguti ots valulik ja punane 01.07.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul mure järgmine,peaaegu kuu aega tagasi muutus mu suguti ots punaseks ja hakkas kipitama,augukesest sisse vaadates on augu ümber ka punane.Jalgade vahel ja kõhu peale tuli mingi ekseemi taoline asi(punane.ajas nahka,laiguline)Käisin ka uroloogi juures ja seal kästi tsinksalviga määrida,et on higistanud ja ongi nahaekseem.Punased laigud on peaaegu kadunud aga suguti ots on ikka valus.Ka pissides on valus ja suguühte lõpp on valulik.Naine oli vahepeal hädas seenega,ehk on sellel mingit ühist.Palun äkki oskate aidata.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tõenäoliselt ongi teil ka seen, see on väga sageli esinev. Peaksite laskma perearstil kirjutada retsepti seenevastase ravimi salvile ja siis eesnahka ja sugutipead salviga määrima. Ilma retseptita apteek sellist ravimit ei anna.
Edu, Ülo Zirel