poiepoletik 27.06.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 25 aastane naine ja mul on vahemalt 5aastad olnud poepoletik.olen kainud korduvalt uroloogi juures ja sealt olen saanud diagnoosiks kolipisik.ongi kusimus mis see kolipisik on ja millest ta tingitud on?ma ei saa selest uldse lahti ,ikka ja jalle tuleb poiepoletik tagasi mis siis et olen ravi saanud ja olen ennast puhtana hoidnud.kunegoloogileselt olen puhas kaisin kontrollil.poepoletik on iga 3 nadala tagant.kui poiepoletik tuleb siis votan vaheltumisi nolicini 400mg ja teinekord nitrofurantoin 50mg.votab valu ara aga varsti jalle tagasi.kas ma olen juba immunseks nende rohtudega muutunud.mida teha?palun aidake mind ,olen vaga kurb.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
palun lugege eelnevaid kirjutisi märgusõna alt "põiepõletik"
Edu, Ülo Zirel