Ikka coli bakter 17.06.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!!!!!

Olen ka yks nendest, kes vaevleb, sellest bakterist. Olen läbinud ühe ravikuuri Ciprinoliga ja nüüd taas tuli ta tagasi. Kas see tuleb sellest, et partnerit on ka vaja ravida? Või see ongi nii, et ühe ravikuuriga ei saa tast lahti? Kas teile on võimalik pääseda vastuvõtule, sest ma tunnen, et saate mind aidata?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
soolekepp e. kolibakter ei levi sugulisel teel, nii et partneril tõenäoliselt polegi midagi ravida. Lugege minu eilset vastust põiepõletiku kohta. Vastuvõtule saab registreerida meil tel 697 1049.
Parimat soovides,
Ülo Zirel