liiva ja vere esinemine urineerimisel 09.06.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Noormees 18 aastane, käinud kontrollimas erinevate arstide juures neerusid ja ka noormeeste ajateenistuse arstlikus komisjonis,tehtud analüüse ja ka röntgen,midagi pole diagnoositud aga aeg ajalt esineb valusid neerude piirkonnas ja uriinis nii liiva kui ka verd,kas ja kelle poole pöörduda ja kas võib olla tegemist ravi vajava terviseprobleemiga või mingi ealise iseärasusega ja miks analüüsid ja röntgen ei näita mingit probleemi

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui analüüsid on tehtud heaolu perioodil, siis nad ei pruugi näidata tõepoolest miskit haiguslikku. Röntgen on nii lai mõiste, et selle järgi ei saa öelda, mis uuring poisile konkreetselt on tehtud. Soovitan pöörduda nefroloogi või uroloogi poole probleemi täpsustamiseks.
Edu soovides,
Ülo Zirel