voodisse urineerimine 23.05.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere olen 25 aastane noormees ja mul selline mure ,et kui liiga väsinud olen või joogine siis hommikul ärgates on voodi märg. lapsena käisin selle probleemiga arstil sain ravi aga ei midagi. ja nüüd arstile minemiseks ei jätku julgust.psühholoog ütles et mul liiga sügav uni et ei tunne kui häda tuleb. mida ma saaksin teha et seda ei juhtuks

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on tegemist öise enureesi e. voodimärgamisega. Olen palju kordi siin sellest probleemist kirjutanud. Palun vaadake varasemaid nende märksõnade alt.
Parimat soovides,
Ülo Zirel