peenise suurendamine 05.04.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Mida Te arvate peenise suurendamisest treenimise teel, millest räägitakse leheküljel www.suur.ee ? On see petukaup, ohtlik, jama.......?

Äitähh

m

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei oska midagi arvata, sest ei tegele selle probleemiga. Vaatasin teie poolt pakutud veebilehte. Seal soovitab meetodit dr. M.Punab, kes on meestearst ja vastab selles valdkonnas küsimustele ka siin portaalis. Küsige temalt.
Parimat soovides,
Ülo Zirel