probleem pissimisega 29.03.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

TERE. mul on mure oma abikaasa pärast.Ta on 40a ülekaaluline.Viimasel ajal kui läheb pissile siis tuleb tal tükk aega oodata enne kui häda tehtud saab.Ise ütleb et on häda aga tulema ei hakka.Olen palunud tal arstile minna aga nagu meestel ikka pole aega.Sooviksin teada kas tuleb uroloogile number panna ja paneksin aja juba kinni.Meil perearsti saatekirja saamisega probleeme pole.Teid tervitades murelik naine

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
perearsti saatekirja ja numbri uroloogile saate ikka, aga kuidas te oma mehe arsti juurde toimetate, ei oska ma teile öelda.
Edu soovides,
Ülo Zirel