kusepeetus 09.09.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 62aastane naine. Elan maal ja olen teinud rasket maatööd. Kui köhin või tõstan rasket asja, siis tulevad tilgad püksi (rohkesti). Seda juhtub ka peal WC käimist. Millise arsti poole pean pöörduma?
jään ootama vastust.
Tänan vastajat! lugupidamisega Valve Järvamaalt.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Valve,
teil on tegemist pingutustüüpi uriinipidamatusega, mida saab operatsiooniga parandada. Peaksite pöörduma uroloogi vastuvõtule Tallinnas või Tartus. Paides kohapeal uroloogi ei ole.
Ülo Zirel