Kuseteede haigus 20.05.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Küsin et miks munandid on valusad, ka kuhugile vastu puutudes.Ei oska midagi teha.Perearstil rääkisin.Selles 1.hommikuses uriinianalüüs oli korras.Ent kui olin umbes pool ööd kinni hoidnud, läks sisemuses ka valusaks.Samuti ka istudes kusagil all tunda valu iga päev.Jalgtatta sadulasse parem ei istugi, sest alaselg ei kannanta.Jõin hapukapsa vedelikku, aga magu ei kannata, Siis oleks nagu kergem ja põlvedest valud ka vähenesid.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tundub, et teil on tegemist eesnäärme põletikuga. Kui perearstilt abi ei saa, peate pöörduma meestearsti või uroloogi poole.
edu,
Ülo Zirel