Suurenenud rasunäärmed peenisel 07.01.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul oleks täiendavalt küsida veel antud teema kohta. Kas suurenenud rasunäärmed peenisel on mingit moodi seotud ka aknega, mille üheks põhjustajaks on suurenenud rasunäärmed? Kas soovi korral oleks võimalik eemaldada neid rasunäärmeid elektrinoaga(ühest vastusest kuulsin seda)?
Kui levinud on suurenenud rasunäärmed peenisel meeste seas?
Viimaseks, kas on võimalik, et need rasunäärmed kaovad iseeneslikult?

Aitäh.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere veelkord,
uroloogid ei tegele rasunäärmetega, see pole haigus.
Ülo Zirel