Valud alakõhus 19.11.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere
Olen 28 a meesterahvas. Mure selles, et vahest peale urineerimist lööb nagu põie piirkonda selline terav valu sisse. On juhtunud ka muul ajal, mitte ainult peale urineerimist. Vahest on esinenud ka tihedamat wc-s käimist ja tunnet, et põis nagu ei tühjene. Jääb nagu selline raskusetunne sisse. Milles võiks olla probleem?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teid peaks uurima eesnäärme põletiku ja kusejuha kivi suhtes.
Ülo Zirel