urineerimis häired 03.06.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Nimelt olen pikka aega juba kimpus urineerimisega!Juhul kui keegi viibib nägemise ulatuses või kõrval,siis kusemine ei ole võimalik.Tihti peale on see väga eba meeldiv valida yksikuid pokse oma häda rahuldamiseks.Kas tegu siin eesnäärme suurenemisega või on asi kuidagi muud moodi ravitav?olen meesterahvas 32a.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see on reeglina psüühilist laadi probleem ja ei puutu uroloogiasse.
Ülo Zirel