Mure 29.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 17... Mure selline, et uriini proov oli hiljuti kontrollides veidi põletikuline.. pandi tablettide alla ja nüüd ravi lõppenud, lähipäevil annan uriini proovi arstidele..
Samas on olnud urineerimis häired, veidi pikemalt on läinud, et uriin välja tuleks. Nagu midagi oleks ees või kinni.. aga välja tuleb ning valus ei ole. Öösiti ei kurda ka, kusele ei aja.. Lihtsalt kui häda on siis ei tule nagu puhtalt ja kergelt. Samuti on vahepeal olnud väga nõrk kipitus, mitte et eriti tunda oleks.. aga natukene on tunda.. urineerimise aeg. Suguti otsas, kusiti sees.. kusiti "toru" nahal on nagu väike punetus sees, milles võib probleem olla? Valus nii ei ole, vahepeal kui aga tugevalt survega urineerin siis on väikest väikest kipitust tunda.. Aga valu ta nii ei tee. Hiljuti on ka esinenud erektsiooni probleeme.. kas need võivad olla tingitud just sellest? Olen otsinud lahendusi ja ka perearstil käinud, käimine hetkel pooleli ja loodan siit ka väga olulist ning head informatsiooni saada... Meestearstile tartu ega tallinna võimalust lähiajal minna pole. Ette tänades!!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
küsimus on meestearstile.
Ülo Zirel