Inuliin 25.09.20 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
ravin hoolega organismis vohavat pärmseent. Kuid kas probiiotikumi kapslid võivad sisaldada inuliini?
Ma võin eksida,aga olen kuulnud, et inuliin ei tee pärmseenele head. Sellepärast ka küsin seda teie käest.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tooteinfo selle kohta, milliseid komponente on kasutatud on toodud toote pakendil ja siin ei oska mina Teid aidata.
Parimatega, dr. Ehala