Buliimia ja anoreksia 28.10.10 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Mis on bulmiimia ja anoreksia tagajärjed? Kas pärast seda saan jälle süüa normaalselt? Mis on selle tagajärjed...Mitte kusagil pole täpselt öeldud, mis pärast saab...

Tänan

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Ravitulemusi pole võimalik ette öelda ja väga palju sõltub patsiendi algsest seisundist ning enda koostöövalmidusest raviarsti või/ja psühholoogiga. Lisan lugemiseks ühe lingi:
https://www.arst.ee/et/Valdkonnad/d/11169/soomishaired-anoreksia-ja-buliimia
Heade soovidega, dr.Ehala