Toidulisandi tarbimine imetamise ajal 23.07.20 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
Kas imetav ema võib tarbida Flexit drink Nutrend (liigeste liikuvuse hõlbustamise) toidulisandit?

Beebid saamas 8-kuuseks ja saavad lisaks rinnapiimale ka lisatoitu.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Jään siin vastuse võlgu. Soovitan uurida toote kohta proviisorilt või tootjalt.
Parimatega,
dr. Ehala