Kuidas Peaks Toituma 80aastane vanatädi? 29.01.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Nimelt on mul 80 aastane vanatädi. Tahaksin väga teada kuidas peaks ta toituma, et see oleks tervislik. Haiguste kohta ei kurda, aga ma ju ei taha et ta higeks jääks, sooviksin vaid teada saada milline peaks tema menüü olema, pidades meeles, et ta on 80 aastane ja naine!?...
Kui viitsite võiksite panna kirja:
mis kellaajal mis toitu ja kui palju kordi päevas...( ja miks just nii palju ja seda toitu, kui väga kiire pole )
Ma oleks väga tänulik!

Ette Tänades -Triinu- !

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
On ütlemata kena, et tunnete huvi ja hoolitsust oma kõrges eas vanatädi vastu. Selleks, et panna paika temale sobiv toitumisplaan, oleks mul vaja pisut rohkem andmeid kui toodud kirjas. Tulge vastuvõtule ja paneme menüü koos paika. Tel:533 18 008.
Heade sovidega,
Kristel Ehala-Aleksejev