Tere olen kahe lapse ema ja kaalun 88,89 kg olen kasvu 162 söön vähe teen natuke trenni jalutan palju enam ei suuda ei tea mis teha et kaalust alla saada.pea valud on tekkinud meeletud olen väga närviliseks muutunud.aitäh 18.03.16 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere olen kahe lapse ema kaalun 88,89kg kasv on 162,liigun palju söön vähe ei jaksa enam ei sa kaalust kuidagi alla mida teha.väga närviliseks olen muutunud,selle kaaluga.kuidas ja kus saab teie juurde aega kinni panna.ette tänades.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Vastuvõtule saate registreeruda aadressil toitumine@kliinikum.ee. Vastuvõtud toimuvad Tallinnas, adressil Gonsiori 3. Vastuvõtule eelnevalt oleks hea kirja panna vähemalt 4-5 päeva toitumine ja päevane liikumine.
Võttes arvesse teie poolt kirjas mainitud kaebusi, soovitan teha perearsti juures tervisekontrolli, mille hulka võiks kuuluda ka kilpnäärme töö hindamine.
Parimatega,
dr. Ehala