Krõpsud 23.10.13 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, huvitab, et kui kahjulikud on tortilla krõpsud võrreldes teiste krõpsudega ja infot tortilla kohta.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Leian, et mistahes krõpsud ei peaks meie igapäevamenüüsse kuuluma. Nad kõik on vähem või rohkem kalori-, rasva- ja soolarikkad, soodustades ahelsöömist. Seega ei ole mul antud tüüpi toiduainetega eelistusi. Kui muu toiduvalik on paigas ja mitmekülgne ei juhtu sellest midagi süües mainitud tooteid aeg-ajalt väikestes kogustes.
Heade soovidega,
dr.Ehala