Magu vähendav operatsioon 28.10.11 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, olen 51 a., kuskil 10 a. tagasi kaalusin 58 kg, nüüd kaalun 92kg. Tagajärg: kõrge vererõhk, kõrge kolesterool, liigeste valu. Sooviksin teha maovähendusoperatsiooni, kuhu pöörduda? Tänan

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Maovähenduslõikusel on omad kindlad näidustused. Täpsemat informatsiooni nii lõikuse enda kui selle tegijate kohta saate leheküljelt kergemaks.ee
Parimatega, dr.Ehala