Iiveldus 04.09.11 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem nimelt selles, et hommikuti umbes üle päeva iiveldab. (Kahjuks täpselt enne tööpäeva algust.) Küsisin nõu ka Apotheka apteekri käest, kellel oli ilmselt halb tuju-ega suutnud minu probleemiga tegeleda. Sooviksin küsida, kas on mingit lahust/tabletti, mis kiirelt väljutaks juhul okse, va. näpud kurku? Ei oska enam kellegi poole pöörduda ning loodan, et saan Teilt abi!

Aitäh!

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui kaebused püsivad, siis tuleks nõu pidada ikkagi perearstiga, sest võib-olla vajate ka mingeid meditsiinilisi uuringuid. Lihtsamatest vahenditest võib proovida ingveri teed või ingveri kapsleid. Küsin siinkohal igaks juhuks, et kas sööte tavapäraselt hommikust? Kui ei, siis seegi võib olla teie kaebuste põhjustajaks. Oksendamist esile kutsuda ei soovita.
Heade soovidega, dr.Ehala