Keel 23.09.10 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Mind segab minu keel. Ta oleks nagu võõrkeha, kiheleb, aga söömisel maitseid eristab.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui küsite, et millise arsti poole pöörduda, siis soovitan kõigepealt siiski rääkida oma perearstiga. Kui teil on olnud aneemia(kehvveresus), siis soovitan teha kontrollanalüüsid, sest nii raua- kui ka vereloomeks oluliste B-grupi vitamiinide puudus võib olla kirjas mainitud kaebuste põhjustajaks.
Heade sovidega, dr.Ehala