Nõustamine ja analüüsid 02.02.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,

Kavatsen kaalu langetamise ja toitumise nõustamise küsimuses tulla Teie vastuvõtule. SOOVIN TEADA,kas peaksin eelnevalt tegema toitumispäeviku,kui jaa,siis kui pika perioodi kohta,kas nõustamise käigus tehakse ka mingeid analüüse,näit.mineraalide ja vitamiinide kohta veres vm,kui pikk on järjekord ja mis on maksumus.
Ette tänades Siiri.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Nõustamisele tulekuks võiksite tõepoolest eelnevalt 7-10. päeva jooksul pidada toitumispäevikut. Analüüside vajalikkuse saab läbi arutada esimesel visiidil. Järjekord on ~10.päeva. Kuna tegu on TÜ Meestekliinikuga, siis on naistele praegu vastuvõtt - 400 EEK.
Heade soovidega, dr.Ehala