tonalin 28.05.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Olen 42 a. naine, pikkus 166, kaalun 78 kilo
3-nda lapse sündimise järel on probleemiks, et liigne kehakaal ei lange, olgugi, et söön tervislikult ja mitte palju.
Hakkasin sööma TONALIN-i,
kas selle söömiset on kasu või kahju, kas olete kuulnud sellest ja kuidas suhtute
Noorem laps on 4 aastane ja nädal enne 4-aasta saamist lõpetasin rinnaga toitmise-kas see võib mõjutada, et olen ikka veel paksuke, enamus rasva kõhul ja seljal, vööümbermõõt 80.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tonalini võimalikke toimeid ma kommenteerida ei oska kuna puudub kogemus viimase kasutamise osas. Selleks et leida teie mõne lisakilo võimalikud põhjused oleks vaja enam teavet. Võite alati tulla vastuvõtule.
Heade soovidega,
dr.Ehala