kuidas langetada kaalu 08.03.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!
Põdesin väga ammu toitumishäireid, olin haiglas ravil ja võtsin palju juurde. Kui koju läksin, hakkasin palju liikuma ja natuke vähem sööma, kuid tulemuseks oli hoopis +5/6 kg. nüüd olen koguaeg vähendanud toidukoguseid, teen trenni ka, õhtuti ei söö... mida peaksin tegema, et alla võtta? kaalun rohkem kui enne toitumishäireid ja hoolimata sellest et olen veel normaalkaalus, näen ikka päris jube välja..

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tedmata taustinfot teie toitumisprobleemide, kaalukõikumiste ja praeguse menüü kohta on soovitusi raske anda. Kutsun teid vastuvõtule, selleks et probleemist paremat ülevaadet saada (tel: 533 18 008).
Heade soovidega, dr.Ehala