ylekaalulisus. 06.03.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere.olen 29 aastane naine kahe lapse ema .kaal .hakkas tõusma peale teise lapse syndi sellest on juba 4 aastat,olen 160cm ja90 kilo .söön normaalset toitu mite rasvaseid ja magusat söön ka vähe söön 3korda päevas.hommikuti teen metsajooksu öhtuti kepikõndi vähemalt tund aega ja nii iga päevhakkasin võtma ka bio cla boosterit aga kaal ei taha alaneda.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kuigi esmasel pilgul võib tunduda, et menüü on justkui paigas, tasuks siiski veel kord viimane läbi analüüsida. Kirjapõhine info - söön normaalset toitu mite rasvaseid ja magusat söön ka vähe, söön 3korda päevas - ei ole piisav, et kirja teel midagi otsustada. Kui vajate menüü analüüsimiseks abi, olete oodatud vastuvõtule.
Heade soovidega, dr.Ehala