system slim figura tee 31.01.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!
Kas system slim figura tee joomine abivahendina kaalu langetamisel on mõistlik otsus? Olen kuulnud, et see võib teha rohkem kahju, kuid olen ka kiirmist kuulnud. Ise panen muidugi rohkem rõhku vähesemale söömisele ja trenni tegemisele kuid hakkasin ka seda kolmefaasilist teed jooma. Siis hirmutati mind aga ära. Nüüd tahakski kuulda, mida on arstil selle kohta öelda, sest usaldaksin siiski asjatundjat.
Aitäh!

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui loete selle teega kaasaskäivat juhendit on seal tugevalt rõhutatud füüsilise koormuse tõstmise ja oma toitumise reguleerimise tähtsust. Kui suudate esmajärjekorras tasakaalustada oma toitumis-liikumisharjumusi võib tee pisut kaalulangetamise protsessi hõlbustada. Kindlasti ei tohi aga taolistest kuuridest saada harjumus ning kaalulangetamise käigus väljakujunenud uus (tervislikum) elustiil peab ka püsima jääma.
Heade soovidega, dr.Ehala